Novinky
Nový web naší tesařské firmy

Právě jsme spustili nový web naší tesařské firmy, aktuálně na webu ještě pracujeme a doplňujeme jeho obsah, počítáme že bude kompletní koncem Října 2020.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články

Tesařství, zahradní stavby a dřevo v zahradě

Vítáme vás na webu naší firmy Tesařství Rudolf Ceplecha která byla založena roku 1990 a která se ve své činnosti od roku 2000 zabývá zejména výrobou a realizací zahradních staveb a výrobou dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu. Na našem webu se můžete podívat na kompletní nabídku naší tesařské firmy s obrázky z naší výroby a realizací, také se můžete podívat na vzorkovníky používaných materiálů, na webu jsou také odkazy do našich e-shopů a podívat se také můžete na náš blog.

 

Nabídka naší tesařské firmy:

Nabídku naší tesařské firmy jsme přehledně rozdělili do několika kategorií.

Nabídku naší tesařské firmy najdete také v našem e-shopu:

Celou nabídku naší tesařské firmy a nabídku zahradních staveb od dalších výrobců a dodavatelů najdete v našem internetovém obchodě www.e-pergoly.cz na následujícím odkazu - E-shop e-pergoly.cz


Zajistíme vám kompletní služby:

U celé nabídky naší tesařské firmy vám zajistíme kompletní servis od poradenství s vaší realizací, přes vypracování návrhu a cenové kalkulace až po výrobu a kompletní realizaci vaší zakázky.

V případě že máte k nabídce naší tesařské firmy další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz 

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

 

 

Náš blog

Množství dalších informací k celé nabídce naší tesařské firmy, aktuality z naší firmy, ukázky z výroby a realizací také najdete na našem blogu.

 

Na blog naší tesařské firmy se můžete podívat na následujícím odkazu - Náš blog

Dřevo je cesta

Naše tesařská firma je také hrdým nositelem značky

Dřevo je cesta

 

Více informací k tomuto projektu najdete také na našem blogu a také na stránkách tohoto projektu na následujícím odkazu - Dřevo je cesta

 

 

Tesařství Rudolf Ceplecha