Novinky
Nový web naší tesařské firmy

Právě jsme spustili nový web naší tesařské firmy, aktuálně na webu ještě pracujeme a doplňujeme jeho obsah, počítáme že bude kompletní koncem Října 2020.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Blog / Články

Zahradní stavby

Úvod ÚvodZahradní stavby

Zahradní altány, pergoly, zahradní domky, garážová stání ...


Jednou z hlavních oblastí zaměření naší tesařské firmy je výroba a realizace nejrůznějších dřevěných zahradních staveb. Celou nabídku zahradních staveb které vyrábí naše tesařská firma najdete v našich e-shopech, mimo tuto nabídku se také zabýváme zakázkovou výrobou a realizací zahradních staveb dle požadavků zákazníků.

 

Nabídka zahradních staveb od dalších výrobců:

V našem e-shopu najdete také nabídku zahradních staveb od dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje a pro které také zajišťujeme prodej a montáž jejich nabídky zahradních staveb.

 

Kde najdete naší nabídku zahradních staveb?

Kompletní nabídku zahradních staveb které vyrábí naše tesařská firma najdete v našem e-shopu na následujícím odkazu - Dřevěné zahradní stavby.

Vybranou nabídku zahradních staveb naší výroby a zahradní stavby od dalších výrobců najdete v našem dalším e-shopu www.e-pergoly.cz na následujícím odkazu - Zahradní stavby.

 

Zakázkové dřevěné zahradní stavby:

V naší zakázkové výrobě vám také vyrobíme zahradní stavbu na zakázku dle vašich požadavků. Vyrábíme zakázkové zahradní altány, pergoly, garážová stání, terasová zastřešení a další zahradní stavby. Na vaši zakázkovou realizaci zahradní stavby vám zdarma vypracujeme návrh a cenovou nabídku.

Při poptávce realizace zakázkové zahradní stavby kontaktujte náš zákaznický servis, realizace zakázkových zahradních staveb běžně provádíme v Plzeňském, Středočeském, Karlovarském a Jihočeském kraji, při poptávce realizace zakázkové zahradní stavby v dalších regionech kontaktujte náš zákaznický servis.

 

Naše další služby pro vás v nabídce zahradních staveb:


Náš tesařský montážní tým provádí také montáže různých dřevěných zahradních staveb které jste zakoupili u jiného dodavatele, cenovou kalkulaci provedení montáže vám vypracujeme při poptávce.

Náš montážní tým také provádí opravy a údržbu dřevěných zahradních staveb, při poptávce provedení této nabídky kontaktujte náš zákaznický servis.

 

Máte k nabídce zahradních staveb další dotazy?


V případě že máte k naší nabídce zahradních staveb další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

 

Fotogalerie našich realizací zahradních staveb:

V následující fotogalerii se můžete podívat na obrázky některých realizací zahradních staveb které naše tesařská firma provedla.