Vyberte si z naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů

Dřevěný truhlík Áčko 120, mřížka Macík A8 roh

Naše tesařská firma se také zabývá výrobou kvalitních, masivních dřevěných truhlíků a květináčů. V nabídce najdete samostatné dřevěné truhlíky a květináče, vybrat si můžete také provedení s plastovými samozavlažovacími vložkami a také truhlíky doplněné o několik typů dřevěných mřížek a dřevěných zástěn. 

Provedení dřevěných truhlíků a květináčů:

Naše dřevěné truhlíky jsou vyrobeny z dřevěných profilů masivního provedení, všechny dřevěné díly a také celý truhlík nebo květináč jsou kvalitně řemeslně provedené. V základním provedení dřevěné truhlíky dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lazurami a nátěry v naší nabídce – Luxol Originál, Luxol Dekor, Primalex, Dulux a Osmo lze přiobjednat. Povrchovou úpravu vám po dohodě provedeme i vámi požadovaným nátěrem nebo lazurou. 

 

Dřevěný truhlík Áčko 4080

Vyložení dřevěných truhlíků a květináčů folií:

U větší části naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů si můžete pro prodloužení životnosti truhlíků a květináčů přiobjednat vyložení kvalitní zahradnickou folií. Větší část naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů má horní lemování pod které lze folii upevnit.

V naší nabídce také najdete dřevěné truhlíky které jsou opatřeny plastovými samozavlažovacími vložkami, tato nabídka bude ještě postupně rozšiřována.

Dřevěný truhlík Béčko

Zakázková výroba dřevěných truhlíků a květináčů:

 

Podívejte se na fotogalerii z naší nabídky dřevěných truhlíků a květináčů: