Dřevěný květináč Áčko 4040

Kód: 209
Akce Množstevní sleva
600 Kč –10 %
Dřevěný květináč Áčko 4040
600 Kč –10 % 540 Kč
Připraveno do výroby, dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.2.2020

Menší, masivní dřevěný květináč Áčko 4040 který vyrábí naše tesařská firma. Dřevěný květináč masivního provedení které zaručuje dlouhou životnost květináče, pro prodloužení životnosti květináče si také můžete přiobjednat vyložení květináče zahradnickou folií.

Výhodné množstevní slevy:

U celé nabídky dřevěných květináčů které vyrábí naše tesařská firma můžete také využít výhodné množstevní slevy které se týkají jak dřevěných květináčů tak i provedení povrchové úpravy a také dalšího příslušenství. Aktuálně jsou množstevní slevy nastaveny takto:

  • Při objednání více jak 3 ks květináčů je sleva 4%
  • Při objednání více jak 5 ks květináčů je sleva 8%
  • Při objednání více jak 10 ks květináčů je sleva 10%

Množstevní slevy se vám odečtou v nákupním koši e-shopu při vyplňování vaší objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný květináč Áčko 4040

Menší, masivní dřevěný květináč Áčko 4040 který vyrábí naše tesařská firma. Dřevěný květináč který najde své využití k pěstování květin, bylinek, zeleniny, menších dřevin a dalších rostlin. Květináč který můžete umístit zejména v exteriéru na zahradě, terase, balkónu, u rodinného domu nebo u provozovny a na dalších místech.

Základní provedení dřevěného květináče Áčko 4040:

V základním provedení si v našem e-shopu můžete dřevěný květináč objednat v provedení bez povrchové úpravy a bez vyložení květináče zahradnickou folií.

Můžete si přiobjednat další příslušenství a služby:

Provedení povrchové úpravy - v souvisejících produktech si můžete přiobjednat provedení povrchové úpravy dřevěného květináče, vybrat si můžete z široké nabídky kvalitních lazur a nátěrů přehled najdete na následujícím odkazu - Povrchová úprava, lazury a nátěry

Vyložení dřevěného květináče zahradnickou folií - naše již osvědčené řešení na prodloužení životnosti dřevěného květináče, vyložení květináče kvalitní zahradnickou folií, zahradnická folie je upevněna pod horní lemování dřevěného květináče, květináč je opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody

Naplnění květináče kvalitním zahradnickým substrátem - k dřevěnému květináči vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu, k přiobjednání v souvisejících produktech nebo kontaktujte náš zákaznický servis

Kompletně osázený dřevěný květináč - dodáme vám kompletně osázený dřevěný květináč, pro nabídku kontaktujte náš zákaznický servis

Možnost úpravy provedení dřevěného květináče - upravíme rozměry nebo provedení dřevěného květináče, při poptávce upraveného provedení květináče kontaktujte náš zákaznický servis

Dodání dřevěného květináče k vám:

Osobní odběr dřevěného květináče je možný po potvrzení dostupnosti přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji. Osobní odběr je možný v době kterou si domluvíte s našim zákaznickým servisem, v průběhu celého dne i o víkendech vždy po dohodě.

Dodání dřevěného květináče je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání našeho e-shopu, dodání objednávek s cenou nad 5.000,- Kč je ZDARMA!

Cenu za vaší objednávku můžete uhradit převodem před dodáním - zašleme vám fakturu nebo v hotovosti při osobním odběru v naší provozovně nebo při dodání vaší objednávky k vám.

Máte k dřevěnému květináči další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému květináči další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné květináče Áčko
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny květináče: 30 mm
? Rozměr dřevěného květináče včetně horního lemování: 42 x 42 cm
? Celková výška dřevěného květináče: 29 cm
? Vnitřní rozměr květináče: 34 x 34 cm
? Výška uvnitř květináče: 20 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 23 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Průřez dřevěných prvků květináče: stěny 30/75 mm, rohové hranolky 30/30 mm, horní lemování 20/40 mm
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat
? Vyložení truhlíku folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry: Kontaktujte náš zákaznický servis