Dřevěný květinový truhlík Áčko 40/140

Kód: 191
Akce Množstevní sleva
1 690 Kč –10 %
Dřevěný truhlík Áčko 40140, 1
1 690 Kč –10 % 1 521 Kč
Připraveno do výroby, dodání do 2 - 3 týdnů
Můžeme doručit do:
19.2.2020

Potřebujete pěkný větší dřevěný květinový truhlík? Podívejte se na jeden z našich větších dřevěných truhlíků, dřevěný květinový truhlík Áčko 40/140 který vyrábí přímo naše firma. Dřevěný truhlík masivního provedení které zaručuje dlouhou životnost truhlíku, pro prodloužení životnosti truhlíku si také můžete přiobjednat vyložení truhlíku zahradnickou folií.

Výhodné množstevní slevy:

U celé nabídky dřevěných květinových truhlíků které vyrábí naše tesařská firma můžete také využít výhodné množstevní slevy které se týkají jak dřevěných truhlíků tak i provedení povrchové úpravy a také dalšího příslušenství. Aktuálně jsou množstevní slevy nastaveny takto:

  • Při objednání více jak 3 ks truhlíků je sleva 4%
  • Při objednání více jak 5 ks truhlíků je sleva 8%
  • Při objednání více jak 10 ks truhlíků je sleva 10%

Množstevní slevy se vám odečtou v nákupním koši e-shopu při vyplňování vaší objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný květinový truhlík Áčko 40/140

Již několik let vyráběný výrobek naší firmy, větší, masivní dřevěný květinový truhlík Áčko 40/140. Dřevěný truhlík který najde své využití k pěstování květin, bylinek, zeleniny, menších dřevin a dalších rostlin. Truhlík který můžete umístit zejména v exteriéru na zahradě, terase, balkónu, u rodinného domu nebo u provozovny a na dalších místech.

Základní provedení dřevěného květinového truhlíku Áčko 40/140:

V základním provedení si v našem e-shopu můžete dřevěný květinový truhlík objednat v provedení bez povrchové úpravy a bez vyložení truhlíku zahradnickou folií.

Můžete si přiobjednat další příslušenství a služby:

Provedení povrchové úpravy - v souvisejících produktech si můžete přiobjednat provedení povrchové úpravy dřevěného truhlíku, vybrat si můžete z široké nabídky kvalitních lazur a nátěrů přehled najdete na následujícím odkazu - Povrchová úprava, lazury a nátěry

Vyložení dřevěného truhlíku zahradnickou folií - naše již osvědčené řešení na prodloužení životnosti dřevěného truhlíku, vyložení truhlíku kvalitní zahradnickou folií, zahradnická folie je upevněna pod horní lemování dřevěného truhlíku, truhlík je opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody

Naplnění truhlíku kvalitním zahradnickým substrátem - k dřevěnému truhlíku vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu, k přiobjednání v souvisejících produktech nebo kontaktujte náš zákaznický servis

Kompletně osázený dřevěný truhlík - dodáme vám kompletně osázený dřevěný truhlík, pro nabídku kontaktujte náš zákaznický servis

Možnost úpravy provedení dřevěného truhlíku - upravíme rozměry nebo provedení dřevěného truhlíku, při poptávce upraveného provedení truhlíku kontaktujte náš zákaznický servis

Dodání dřevěného truhlíku k vám:

Osobní odběr dřevěného truhlíku je možný po potvrzení dostupnosti přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji. Osobní odběr je možný v době kterou si domluvíte s našim zákaznickým servisem, v průběhu celého dne i o víkendech vždy po dohodě.

Dodání dřevěného truhlíku je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání našeho e-shopu, dodání objednávek s cenou nad 5.000,- Kč je ZDARMA!

Cenu za vaší objednávku můžete uhradit převodem před dodáním - zašleme vám fakturu nebo v hotovosti při osobním odběru v naší provozovně nebo při dodání vaší objednávky k vám.

Máte k dřevěnému truhlíku další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné květinové truhlíky Áčko
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny truhlíku: 30 mm
? Rozměr truhlíku včetně horního lemování: 42 x 142 cm
? Celková výška dřevěného truhlíku: 29 cm
? Vnitřní rozměr truhlíku: 34 x 134 cm
? Výška uvnitř truhlíku: 20 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 91 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Průřez dřevěných prvků truhlíku: stěny 30/75 mm, rohové hranolky 30/30 mm, horní lemování 20/40 mm
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat
? Vyložení truhlíku folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry: Kontaktujte náš zákaznický servis