Dřevěný květinový truhlík Vendy 100

Kód: 71
Akce Novinka Množstevní sleva
1 290 Kč –10 %
Dřevěný truhlík Vendy 100, 1
1 290 Kč –10 % 1 161 Kč
Připraveno do výroby, dodání do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
12.2.2020

Jednou z novinek v nabídce naší tesařské firmy je nová řada ekonomicky provedených dřevěných truhlíků Vendy. Dřevěný truhlík Vendy 100 má dostatečně masivní provedení, truhlík můžete využít na pěstování květin, bylinek, zeleniny, menších dřevin a dalších rostlin. Tento typ dřevěného truhlíku je určen především do exteriéru, na zahradu, terasu, balkón, k rodinnému domu, k provozovně a na další místa.

Výhodné množstevní slevy:

U celé nabídky dřevěných truhlíků které vyrábí naše tesařská firma můžete také využít výhodné množstevní slevy které se týkají jak dřevěných truhlíků tak i provedení povrchové úpravy a také dalšího příslušenství. Aktuálně jsou množstevní slevy nastaveny takto:

  • Při objednání více jak 3 ks truhlíků je sleva 4%
  • Při objednání více jak 5 ks truhlíků je sleva 8%
  • Při objednání více jak 10 ks truhlíků je sleva 10%

Množstevní slevy se vám odečtou v nákupním koši e-shopu při vyplňování vaší objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný květinový truhlík Vendy 100

Novinka v nabídce naší tesařské firmy, levnější typ kvalitně provedeného dřevěného truhlíku Vendy 100, truhlík který je vhodný k pěstování různých rostlin. Své místo najde zejména v exteriéru, na zahradě, terase, na balkónu, u rodinného domu, u provozovny a na dalších místech.

Základní provedení dřevěného truhlíku Vendy 100:

V základním provedení si v našem e-shopu můžete dřevěný truhlík objednat bez povrchové úpravy a bez vyložení truhlíku zahradnickou folií.

Můžete si přiobjednat další příslušenství a služby:

Provedení povrchové úpravy - v souvisejících produktech si můžete přiobjednat provedení povrchové úpravy dřevěného truhlíku, vybrat si můžete z široké nabídky kvalitních lazur a nátěrů přehled najdete na následujícím odkazu - Povrchová úprava, lazury a nátěry

Vyložení dřevěného truhlíku zahradnickou folií - naše již osvědčené řešení na prodloužení životnosti dřevěného truhlíku, vyložení truhlíku kvalitní zahradnickou folií, zahradnická folie je upevněna pod horní lemování dřevěného truhlíku, truhlík je opatřen odtokovými otvory na odvod přebytečné vody

Naplnění truhlíku kvalitním zahradnickým substrátem - k dřevěnému truhlíku vám také dodáme potřebné množství zahradnického substrátu, k přiobjednání v souvisejících produktech nebo kontaktujte náš zákaznický servis

Kompletně osázený dřevěný truhlík - dodáme vám kompletně osázený dřevěný truhlík, pro nabídku kontaktujte náš zákaznický servis

Možnost úpravy provedení dřevěného truhlíku - upravíme rozměry nebo provedení dřevěného truhlíku, při poptávce upraveného provedení truhlíku kontaktujte náš zákaznický servis

Dodání dřevěného truhlíku k vám:

Osobní odběr dřevěného truhlíku je možný po potvrzení dostupnosti přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji. Osobní odběr je možný v době kterou si domluvíte s našim zákaznickým servisem, v průběhu celého dne i o víkendech vždy po dohodě.

Dodání dřevěného truhlíku je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dodání našeho e-shopu, dodání objednávek s cenou nad 5.000,- Kč je ZDARMA!

Cenu za vaší objednávku můžete uhradit převodem před dodáním - zašleme vám fakturu nebo v hotovosti při osobním odběru v naší provozovně nebo při dodání vaší objednávky k vám.

Máte k dřevěnému truhlíku další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné květinové truhlíky Vendy
Záruka: 60 měsíců
? Tloušťka stěny truhlíku: 20 mm
? Rozměr truhlíku včetně horního lemování: 42 x 102 cm
? Celková výška dřevěného truhlíku: 29 cm
? Vnitřní rozměr truhlíku: 36 x 96 cm
? Výška uvnitř truhlíku: 20 cm
? Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 63 litrů
? Použité řezivo: smrk
? Průřez dřevěných prvků truhlíku: stěny 20/75 mm, rohové hranolky 30/30 mm, horní lemování 20/30 mm
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat
? Vyložení truhlíku folií: není součástí, lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry: Kontaktujte náš zákaznický servis