Dřevník Klasika 100/400 provedení bez střešní krytiny

Kód: 44
Novinka
ZdarmaZdarma
Dřevník Klasik 1040, 1
14 500 Kč
Připraveno do výroby, dodání do 2 - 3 týdnů
Můžeme doručit do:
7.1.2020

Dřevník naší nové řady kvalitně, řemeslně provedených dřevníků které vyrábí naše tesařská firma, dřevník Klasika 100/400 v provedení bez střešní krytiny. Do dřevníku se vejde cca 6,4 m2 palivového dřeva. Dřevník vám dodáme jako stavebnici nebo si můžete přiobjednat provedení povrchové úpravy a montáž dřevníku.

Dodání dřevníku po celé ČR je ZDARMA!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevník Klasika 100/400 provedení bez střešní krytiny

Nový typ dřevníku v naší nabídce, kvalitně řemeslně provedený dřevník Klasika 100/400 v provedení bez střešní krytiny. Dřevník si v naší nabídce také můžete objednat v provedení se střešní krytinou trapéz plech nebo se střešním šindelem.

Opačný sklon střechy dřevníku:

V případě že potřebujete opačný sklon střechy dřevníku stačí prkna zadní stěny namontovat na opačnou stranu dřevníku.

Průřez dřevěných prvků dřevníku:

Spodní dřevěné vaznice podlahy mají průřez 60/70 mm, sloupky dřevníku mají průřez 50/50 mm, horní vaznice mají průřez 50/70 mm, krokve dřevníku mají průřez 40/70 mm, boční stěny rám 50/50 mm a 50/70 mm, prkna podlaha, boční stěny a zadní stěna mají tloušťku 22 mm. V případě poptávky je možnost úpravy průřezu prvků, ale s ohledem na stabilitu konstrukce dřevníku.

Obsah dodávky stavebnice dřevníku:

Základní dodávka obsahuje dodání kompletního dřevníku který je částečně předmontován, jednotlivé díly jsou číslovány, dřevník byl také ve výrobě kompletně smontován, všechny dřevěné díly dřevníku jsou kvalitně hoblovány a broušeny, dodávka také obsahuje veškerý spojovací materiál, v případě že montáž dřevníku budete provádět sami vysvětlíme vám postup montáže při dodání dřevníku.

Objednat si k dřevníku můžete také další příslušenství a služby:

K dodání stavebnice dřevníku si u nás také můžete přiobjednat další příslušenství a také služby které provádí náš montážní tým.

  • Základ pro dřevník - dřevník je na spodní straně opatřen nožkami z tvrdého dřeva, dřevník se staví na rovnou vydlážděnou nebo jinak zpevněnou plochu, v případě realizace na rovný trávník lze dřevník postavit na betonové dlaždice nebo zemní vruty, v případě realizace na nerovný terén lze dřevník postavit na vybetonované patky nebo zemní vruty, betonové dlaždice a zemní vruty lze u nás také přiobjednat
  • Provedení povrchové úpravy dřevníku - v naší nabídce si můžete vybrat z několika typů lazur a nátěrů u kterých vám na povrchovou úpravu poskytujeme záruku 60 měsíců, v případě poptávky provedení povrchové úpravy jiným typem nátěru kontaktujte náš zákaznický servis
  • Provedení montáže dřevníku - objednat si u nás také můžete provedení montáže dřevníku, provedení montáže je zajištěno po celé ČR
  • Střešní krytina dřevníku - v naší základní nabídce dřevník najdete v provedení bez střešní krytiny, se střešní krytinou trapéz plech a se střešním šindelem, v případě poptávky jiné střešní krytiny kontaktujte náš zákaznický servis
  • Klempířské prvky střechy dřevníku - střešní lemování, okapy, svody a také montáž klempířských prvků lze přiobjednat, v případě poptávky kontaktujte náš zákaznický servis.

Možnost úpravy rozměrů a provedení dřevníku:

Výrobcem dřevníku je naše tesařská firma jsme proto případně rozměry nebo provedení dřevníku upravit dle vašich požadavků. V případě poptávky upraveného provedení dřevníku kontaktujte náš zákaznický servis.

Realizace dřevníku za sníženou sazbu DPH:

V případě že bude váš dřevník dodán včetně provedení montáže jako příslušenství rodinného nebo bytového domu který splňuje podmínky zákonu o DPH, budeme vám na takovou realizaci účtovat sníženou sazbu DPH. Váš požadavek na dodání dřevníku za sníženou sazbu DPH uvádějte v objednávkovém formuláři do poznámek, po ověření vašeho požadavku vám náš zákaznický servis zašle upravenou cenovou kalkulaci realizace dřevníku za sníženou sazbu DPH.

Informace k dodání dřevníku:

Osobní odběr stavebnice dřevníku je možný po potvrzení dostupnosti výrobku našim zákaznickým servisem přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji.

Dodání stavebnice dřevníku je zajištěno po celé ČR, dodání je ZDARMA! Dodání a také případně montáž si můžete s našim zákaznickým servisem domluvit i o víkendech nebo státních svátcích.

Cenu za dřevník lze v případě osobního odběru v naší provozovně uhradit v hotovosti při odběru nebo vám před odběrem zašleme fakturu a po její úhradě lze dřevník odebrat, v případě dodání dřevníku k vám se cena za dřevník hradí v hotovosti na dobírku při dodání nebo také převodem kdy vám před dodáním dřevníku zašleme fakturu a po její úhradě vám dřevník dodáme.

Potřebujete k dřevníku další informace?

V případě že potřebujete k dřevníku další informace nebo také v případě že potřebujte poradit s vaší objednávkou dřevníku kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevníky Klasika
Záruka: 60 měsíců
? Kolik dřeva se vejde do dřevníku?: cca 6,4 m3
? Půdorysné rozměry dřevníku, spodní: 100 x 400 cm
? Půdorysné rozměry, včetně přesahu střechy: 140 x 400 cm
? Celková výška sloupků: 190/200 cm
? Použité řezivo: smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat
? Střešní krytina: varianta bez střešní krytiny
? Betonové dlaždice, zemní vruty: jsou potřeba 12 ks
? Potřebujete další parametry?: Kontaktujte náš zákaznický servis