Výroba, realizace zahradních staveb

Přehled nabídky naší tesařské firmy v nabídce zahradních staveb

Jednou z hlavních kategorií kterou se naše tesařská firma zabývá jsou výroba a realizace nejrůznějších dřevěných zahradních staveb. Velkou část naší nabídky zahradních staveb najdete v našem e-shopu www.e-pergoly.cz  v této nabídce najdete jak zahradní stavby které vyrábí naše tesařská firma tak i nabídku zahradních altánů, zahradních domků, dřevníků, dřevěných garáží a dalších výrobků od dalších výrobců a dodavatelů s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje při prodeji a montáži jejich nabídky.

U celé naší nabídky zahradních staveb vám naše tesařská firma zajistí nejen dodání ale také provedení montáže a další služby při realizaci až po kompletní realizaci vybrané zahradní stavby na klíč. Dodání a montáž zahradních staveb zajišťujeme po celé ČR.

Výroba a realizace zakázkových zahradních staveb

Mimo nabídku zahradních staveb kterou najdete v našich e-shopech se také zabýváme zakázkovou výrobou zahradních staveb dle požadavků zákazníků nebo dle dodané dokumentace. Část zakázkových realizací zahradních staveb které naše tesařská firma provedla také najdete v následující fotogalerii. V případě poptávky realizace vaší zakázkové zahradní stavby kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku a cenovou kalkulaci na poptávanou zahradní stavbu. Vypracování nabídky a cenové kalkulace je u nás zdarma.

Fotogalerie některých realizací zahradních staveb:

Máte k naší nabídce zahradních staveb další dotazy?

V případě že máte k naší nabídce zahradních staveb další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.