Naše rodinná tesařská firma která se v tesařském oboru opírá o více jak 50 let rodinné tradice a zkušeností v tesařském oboru byla založena roku 1990, postupně jsme realizovali nejrůznější tesařské zakázky od malých střešních konstrukcí až po velké střešní konstrukce bytových domů, prováděli jsme i nejrůznější další tesařské zakázky jako dřevěné obklady domů, realizace dřevostaveb rodinných domů a také šalování schodů, mostů, opěrných zdí. Na část našich realizací se můžete také podívat ve fotogaleriích na našem webu.

Postupně od roku 2008 se naše firma začala postupně více zaměřovat na výrobu, prodej a realizaci různých zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva určených zejména na zahradu. V naší nabídce zahradních staveb již dlouhodobě spolupracujeme s několika dalšími výrobci a dodavateli zahradních staveb pro které také zajišťujeme prodej a montáž jejich výrobků.

S nabídkou zahradních staveb a dalších výrobků provozujeme od roku 2008 internetový obchod www.e-pergoly.cz kde najdete naši kompletní nabídku. Nově najdete nabídku výhradně výrobků které vyrábí přímo naše tesařská firma v našem dalším e-shopu www.pergoland.cz kde v případě objednání více kusů jednotlivých produktů v nabídce můžete získat zajímavé slevy.

Podívat se můžete také na získaná osvědčení a certifikáty naší firmy:

Máte k nabídce naší tesařské firmy další dotazy?

V případě že máte k nabídce naší tesařské firmy další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.