Dřevěné zahradní stavby v Plzni

Potřebujete realizovat vaší zahradní stavbu v Plzni a v celém Plzeňském kraji? V našem e-shopu pro vás máme širokou nabídku zahradních altánů, pergol, dřevníků, zahradních a nářaďových domků a dalších zahradních staveb, celou nabídku zahradních staveb najdete v našem e-shopu www.e-pergoly.cz kde nabídku zahradních staveb najdete na následujícím odkazu – Zahradní stavby.

Objednat si také můžete zakázkovou realizaci zahradní stavby kterou vám vyrobíme podle vaší dokumentace nebo na základě vašich požadavků, při poptávce výroby a realizace zakázkové zahradní stavby kontaktujte náš zákaznický servis.

Rozšířené služby naší tesařské firmy:

V Plzeňském regionu vám u dodání a realizací zajistíme nejen dodání vybrané zahradní stavby a její kompletní montáž ale také další rozšířené služby naší tesařské firmy.

  • Návštěvu našeho obchodního zástupce u vás – v Plzni a v celém Plzeňském kraji si můžete objednat návštěvu našeho obchodního zástupce přímo u vás na místě vaší realizace zahradní stavby, náš obchodní zástupce vám poradí s výběrem a realizací zahradní stavby, případně provede zaměření místa realizace a následně vám vypracuje cenovou nabídku, pro objednání návštěvy našeho obchodního zástupce u vás kontaktujte náš zákaznický servis který s vámi projedná vyhovující termín, návštěva našeho obchodního zástupce v tomto regionu je Zdarma!
  • Montáže dřevěných zahradních staveb – v tomto regionu také provádíme montáže různých dřevěných zahradních staveb které jste si zakoupili u jiného prodejce, nejčastěji v prodejnách hobbymarketů, montáž vám provede náš zkušený tesařský montážní tým, cenovou kalkulaci provedení montáže vám vypracujeme při poptávce
  • Víkendové dodání – také v tomto regionu vám u výrobků které vyrábí naše tesařská firma zajistíme víkendové dodání, váš požadavek na víkendové dodání sdělte našemu zákaznickému servisu při potvrzování vaší objednávky

Fotogalerie zahradní stavby Plzeň:

V této fotogalerii se můžete podívat na některé realizace zahradních staveb které v Plzeňském kraji provedla naše tesařská firma.

Další regiony s rozšířenou nabídkou služeb:

Máte k naší nabídce další dotazy?

V případě že máte k realizacím zahradních staveb v Plzeňském regionu další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.