Tesařství, zahradní stavby 

Jednou z hlavních oblastí zaměření naší tesařské firmy jsou výroba a realizace dřevěných zahradních staveb. V naší nabídce zahradních staveb si můžete vybrat jak z nabídky zahradních staveb které vyrábí přímo naše tesařská firma tak i z nabídky od několika dalších výrobců a dodavatelů zahradních staveb s kterými naše tesařská firma již dlouhodobě spolupracuje při prodeji a montáži jejich nabídky.

Dodání zahradních staveb zajišťujeme po celé ČR, montáže zajišťujeme zejména v následujících regionech: Plzeňském, Karlovarském a ve Středočeském kraji a v Praze, montáže v dalších regionech ČR zajišťujeme také po dohodě s našim zákaznickým servisem.

Zahradní stavby v našem e-shopu:

Velkou část celé nabídky zahradních staveb a dalších výrobků ze dřeva pro dům a zahradu najdete v našem e-shopu www.e-pergoly.cz kde si vybranou zahradní stavbu můžete i přímo objednat. Vybrat si můžete z široké nabídky zahradních altánů, pergol, dřevníků, dřevěných garážových stání, dřevěných garáží a dalších zahradních staveb. U celé nabídky vám zajistíme nejen dodání zahradní stavby ale také si můžete objednat provedení montáže a dalších služeb při realizaci až po kompletní realizaci zahradní stavby na klíč.

Zakázkové zahradní stavby:

Mimo nabídku zahradních staveb které najdete v našem e-shopu se v naší tesařské firmě zabýváme zakázkovou výrobou zahradních staveb dle vaší dokumentace nebo podle vašich požadavků. Na zakázkovou zahradní stavbu vám při poptávce vypracujeme návrh a cenovou kalkulaci. Zakázkové zahradní stavby realizujeme zejména v Plzeňském, Karlovarském a ve Středočeském kraji a v Praze, po dohodě s našim zákaznickým servisem jsou možné zakázkové realizace i mimo uvedený region.

V případě poptávky realizace zakázkové zahradní stavby kontaktujte náš zákaznický servis.

Fotogalerie našich realizací:

V následující fotogalerii se můžete podívat na obrázky některých realizací zahradních staveb které jsme v naší tesařské firmě realizovali.

Máte k naší nabídce další dotazy?

V případě že máte k naší nabídce zahradních staveb další dotazy kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz 

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.