Zahradní zástěna Áčko A8, rozměr 180 x 180 cm

Kód: 170
Novinka
2 786 Kč
Připraveno do výroby, dodání do 2 - 3 týdnů
Můžeme doručit do:
19.2.2020

Masivní, kvalitně provedená zahradní zástěna Áčko A8 kterou vyrábí naše tesařská firma, v tomto provedení má zástěna rozměr 180 x 180 cm. Také tento typ dřevěné zahradní zástěny si u nás můžete objednat v zakázkovém rozměru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná zahradní zástěna Áčko A8, rozměr 180 x 180 cm

Masivní, kvalitně provedená dřevěná zahradní zástěna Áčko A8 rozměru 180 x 180 cm, také tento typ dřevěné zástěny si můžete objednat v zakázkovém rozměru dle vašich požadavků. V základním provedení dřevěnou zástěnu dodáváme bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy si můžete přiobjednat.

Možné využití dřevěné zahradní zástěny:

Dřevěná zahradní zástěna je určena zejména do exteriéru i když díky kvalitnimu provedení ji lze využít i v interiéru. Na zahradě najde zástěna využití jako boční stěna zahradního altánu, pergoly, garážového stání nebo jiné zahradní stavby, zástěnu lze také použít jako plotové pole, k ohraničení různých míst na zahradě, jako oporu pro popínavé rostliny a další nejrůznější využití.

Zakázkový rozměr zástěny:

V případě že potřebujete dřevěnou zahradní zástěnu na míru kontaktujte s vaší poptávkou náš zákaznický servis, cena zakázkového rozměru zástěny Áčko A8 je 860,- Kč za 1 m2 plochy zástěny, uvedená cena je včetně sazby DPH 21%. Cenovou kalkulaci vašeho poptávaného rozměru zástěny vám vypracuje náš zákaznický servis.

K zahradním zástěnám dodáváme i další doplňky a příslušenství:

K našim zahradním zástěnám dodáváme i další příslušenství jako jsou dřevěné sloupky, spojovací prvky, kotvicí prvky a další. Nabídku příslušenství najdete také v našem e-shopu případně kontaktujte náš zákaznický servis který vám vypracuje nabídku.

Montáž zahradních zástěn:

Objednat si u nás můžete i provedení montáže zahradních zástěn kterou provádí náš montážní tým, cenovou kalkulaci montáže vám vypracuje náš zákaznický servis při poptávce.

Dodání zahradních zástěn:

Osobní odběr objednaných zahradních zástěn je možný po potvrzení dostupnosti zástěn přímo v naší provozovně v Holýšově, v Plzeňském kraji. Termín a čas osobního převzetí s vámi projedná náš zákaznický servis. Osobní odběr je možný v průběhu celého dne i o víkendech, dle dohody s našim zákaznickým servisem.

Dodání zahradních zástěn je zajištěno po celé ČR, platí běžný ceník dopravy našeho e-shopu, objednávky s cenou nad 5.000,- Kč mají dopravu ZDARMA!

Cena za zástěnu se hradí při osobním odběru v naší provozovně v hotovosti při převzetí nebo převodem - před převzetím vám zašleme fakturu, po její úhradě si objednané zboží můžete převzít. V případě dodání k vám můžete cenu uhradit na dobírku v hotovosti nebo také převodem - před dodáním zástěny vám zašleme fakturu po její úhradě vám objednanou zástěnu dodáme.

Máte k zahradní zástěně další dotazy?

V případě že máte k zahradní zástěně další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s vaší objednávkou kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné zahradní zástěny Áčko
Záruka: 60 měsíců
? Rozměr dřevěné zástěny: 180 x 180 cm
? Průřez rámu zástěny: 50/50 mm
? Průřez latí mřížky: 10/30 mm
? Tloušťka palubek zástěny: 19 mm
? Rozteč latí mřížky: 80 mm
? Použité řezivo: smrk
? Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení povrchové úpravy lze přiobjednat
? Potřebujete další technické parametry: Kontaktujte náš zákaznický servis